DISNEY ON ICE

DOI Logo      disneyonice.com 

Ulubieni bohaterowie Disneya ożywają na lodzie

Wszystkie pokolenia fanów przybywają na przedstawienia, aby przeżyć niezapomniane chwile i z zachwytem oglądać swoje ulubione postaci Disneya w tańcu, skokach i piruetach na lodzie w fantastycznym świecie wykreowanym przez mistrzów łyżwiarstwa. Każdy pokaz jest ekscytującą i niezwykłą przygodą łyżwiarską, wypełnioną wspaniałą muzyką, zadziwiającymi kostiumami i olśniewającymi efektami. Połączenie niezwykłych talentów światowej klasy łyżwiarzy ze wzruszającymi bajkami Disneya i ulubionymi przez wszystkich bohaterami stwarza magiczne przeżycie, które jest inspiracją dla widzów każdego pokolenia.

 

DISNEY LIVE!

DL Logo v2     disneylive.com

Interakcyjny teatr dla całej rodziny

Rodziny na całym świecie nie mogą się oprzeć czarowi tego intymnego interaktywnego przeżycia teatralnego! Kunsztowna inscenizacja i popularne postaci Disneya na pierwszym planie czarują magicznymi opowieściami, zachwycającą choreografią, pięknymi kostiumami i ekscytującą muzyką — a połączenie wszystkich tych elementów stwarza niewiarygodne pierwsze przeżycie teatralne dla naszych najmłodszych widzów. Publiczność włącza się do akcji śpiewając i rytmicznie tupiąc nogami, baśń staje się rzeczywistością, psoty kończą się wielkim śmiechem, a tańczący rocka przyjaciele Disneya zadziwiają wszystkich widzów bez względu na wiek.

  

MARVEL UNIVERSE LIVE!

MU Logo v4     marveluniverselive.com

Amatorzy Marvel - czas ruszyć do akcji! Marvel Universe LIVE! przenosi rozrywkę na żywo na całkowicie nowy poziom, emocjonując widzów oszałamiającym, nie mającym sobie równego widowiskiem. Występują w nim popularni herosi Marvel, tacy jak Spider-Man, Avengers—Iron Man, Hulk i inni, a groźni złoczyńcy ożywają w pełnej akcji fantazji na arenie, w pokazie, który objeżdża miasta Ameryki Północnej. Atmosferę areny elektryfikuje dynamika najnowszej techniki efektów specjalnych, pirotechnika, ewolucje powietrzne, sztuka walki wręcz, motocykle i wiele więcej. Imprezy zyskały renomę najbardziej zaawansowanego technicznie widowiska na żywo. Dołącz do innych fanów Marvel wszystkich grup wieku, aby obejrzeć to jedyne w swoim rodzaju, monumentalne przedstawienie. Waży się los wszechświata!

 

FELD MOTOR SPORTS®

FMS Logo    feldmotorsportsonline.com

Najlepsze imprezy sportów motorowych dla całej rodziny, które zadziwiają i oszałamiają

Bądź gotów na akcję, szybkość i intensywne emocje sportów motorowych! Organizując ponad 600 imprez na największych stadionach i arenach świata, imprezy Feld Motor Sports® stanowią złoty standard w rozrywce, jaką są sporty motorowe. Każdy rodzaj: Monster Jam®, Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross i Nuclear Cowboyz® jest niezrównaną rozrywką po przystępnej cenie.

 

MONSTER JAM®

MJ Logo v4     MONSTERJAM.COM

Ponad 350 imprez na całym świecie, w których prezentowany jest największy na świecie zestaw monstrualnych pojazdów ciężarowych, wśród których występują takie najsłynniejsze ciężarówki Monster Jam jak: Grave Digger®, Max-D℠, Man of Steel™, El Toro Loco®, Batman i inne. Jest to doskonała rozrywka typu sportowego, która łączy wyścigi i pokazy umiejętności - niezrównane atrakcje dla fanów w jednym nieprawdopodobnym widowisku na żywo, wypełnionym zawrotnymi wyczynami. Najsłynniejsze na świecie monstrualne pojazdy ciężarowe z silnikami o mocy 1500 KM, wykonują karkołomne ewolucje i pokonują przeszkody w spektaklach Monster Jam, które ekscytują tłumy widzów.

 

MONSTER ENERGY AMA SUPERCROSS

SC Logo     supercrossonline.com

Najlepsza seria motokrosowych wyścigów motocyklowych na planecie, przyciągająca najlepszych zawodowych motocyklistów z całego świata. Uznany jako „król sportów wyczynowych", sport wyczynowy Supercross nabrał kultowego aspektu, który wszedł do stylu życia, rozrywki, a nawet mody. Monster Energy AMA Supercross łączy się z wysokim stopniem popularności i sławy, zachowuje jednak swoje wymagające wytrzymałości i atletyki trudności motokrosowe.

 

AMSOIL ARENACROSS

AC Logo     arenacross.com

Szybkość! Wyrzuty w powietrze! Niebezpieczeństwo! To są wyczyny, które składają się na najlepsze mistrzostwa motocyklowe na arenie pod dachem - AMSOIL Arenacross. AMSOIL Arenacross różni się od tradycyjnych sportów motorowych bliskością akcji w stosunku do widzów, co daje entuzjastom tego sportu autentyczność przeżycia toru, mocy koni mechanicznych i siły ciężkości. Fanów czeka również jedyna w swoim rodzaju możliwość spotkania motocyklistów i dotknięcia stopami nawierzchni toru podczas Monster Energy Track Party – imprezy oferującej interaktywne spotkanie i wyjątkową szansę doświadczenia AMSOIL Arenacross z bliska.

 

NUCLEAR COWBOYZ®

NC Logo v2    nuclearcowboyz.com 

Najnowszy dodatek do serii sportów motorowych, Nuclear Cowboyz®, rewolucjonizuje dynamikę wyścigów motokrosowych stylu dowolnego, wplatając super konkurencyjne umiejętności atletyczne w kanwę interesującej legendy, przedstawionej w formie ponad tysiąca nieustraszonych wyczynów i akrobacji. Jest to największy na naszej planecie pokaz motocykli o największej mocy w wyścigach motocrossowych stylu dowolnego. Nuclear Cowboyz® jest legendą dwóch potężnych motocrossowych gangów, które muszą przeżyć w futurystycznym świecie, przedstawioną w wypełnionym akcją opowiadaniu o nieustraszonych, niepoddających się sile ciężkości, akrobacjach powietrznych, wariackich ewolucjach, na tle oszałamiającej pirotechniki i ekscytującego podkładu muzycznego.

 

RINGLING BROS. AND BARNUM & BAILEY®

RBB Logo v2     Ringling.com

Wyznaczamy światowe standardy rodzinnej rozrywki

Świat spektakularnych wydarzeń, któremu nikt nie dorównuje! Nawet po 144 latach przedstawień Ringling Bros and Barnum & Bailey® niezmiennie olśniewa czymś nowym i niezwykłym. Żadne przedstawienie nie jest powtarzane ponownie w tym samym mieście. Trzy cyrki Ringling Bros. objeżdżają ponad120 amerykańskich miast, w których każdy nowy spektakl The Greatest Show On Earth® gości ponad 10 milionów widzów. Łącząc długoletnią tradycję klasycznych przedstawień cyrkowych z najnowszymi technikami, każda minuta przedstawienia jest super zabawą pełną ekscytującego napięcia. Śmiałe wyczyny, zadziwiające popisy zwierząt i najlepsi aktorzy cyrkowi z całego świata stwarzają naprawdę niezapomniane przeżycia dla "dzieci w każdym wieku".

 

RINGLING BROS. AND BARNUM & BAILEY CENTER FOR ELEPHANT CONSERVATION®

CEC Logo     elephantcenter.com

Opieka nad zwierzętami i ochrona zagrożonych słoni azjatyckich

Najnowocześniejsze centrum ma na celu nie tylko opiekę nad zagrożonymi słoniami azjatyckimi, lecz również ich reprodukcję i prowadzenie badań. Na 200 akrach czystych terenów w środkowej Florydzie, centrum jest zrównoważonym środowiskiem dla największej populacji słoni azjatyckich i najbardziej udanym programem reprodukcji na zachodniej półkuli, w którym jak dotąd urodziło się 26 słoni. Taka ilość zwierząt w jednym miejscu daje naukowcom wyjątkową możliwość prowadzenia badań nad gatunkiem i sprawdzenia, w jaki sposób można poprawić ich zdrowie. Dzielimy się tą wiedzą z naukowcami na całym świecie, łącznie z ostatnio nawiązanym partnerstwem ze Sri Lanką.

 

FELD ENTERTAINMENT STUDIOS

FES Logo v3     feldentertainmentstudios.com

Światowej klasy produkcje przygotowywane są tu do pokazów na światowej scenie

Florydy i jest największym i najbardziej innowacyjnym ośrodkiem tego rodzaju na świecie. Nikt nie zajmuje się tym, co robimy i żadna inna organizacja nie realizuje tak prawdziwie rzetelnej pracy i niezwykłych standardów produkcji w naszej branży. Mając do dyspozycji ponad 580 tys. stóp kw. pod jednym dachem, mamy wyjątkową możliwość opracowywania objazdów, projektów i inscenizacji, kreowania pokazów i ekspediowania ich w drogę. Nasze uniwersalne lokum oferuje wyjątkowe pomieszczenie do przeprowadzania prób na 50 tys. stóp kw. powierzchni, projektowanie i produkcję materiałów na tym samym terenie, wewnętrzną ekspertyzę operacyjną i usługi administracyjne, najwyższy stopień ekonomicznego zarządzania zarówno dla produkcji Feld Entertainment®, jak i dla producentów wymagających miejsca na przygotowanie inscenizacji i prób, aby móc przenieść je na światowe sceny. Studia Feld Entertainment oferują po prostu wysoki stopień jakości i ekspertyzy operacyjnej, jakiej oczekuje się od światowego lidera w branży rodzinnej rozrywki na żywo.